Sputnik Polska
kontakt.pl@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rosiya Segodnya“
252
60
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze
Terminarz i wyniki
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    25.11
    11:00
    Walia
    Iran
    0
    2
  • Grupa AStadion Al Thumama 
    25.11
    14:00
    Katar
    Senegal
    1
    3
  • Grupa AStadion Chalifa
    25.11
    17:00
    Holandia
    Ekwador
    1
    1
  • Grupa BStadion Al Bayt
    25.11
    20:00
    Anglia
    USA
    0
    0
  • Grupa DStadion Al Janoub
    26.11
    11:00
    Tunezja
    Australia
    0
    1
  • Grupa CStadion Education City
    26.11
    14:00
    Polska
    Arabia Saudyjska
    2
    0
  • Grupa D974
    26.11
    17:00
    Francja
    Dania
    2
    1
  • Grupa CStadion Lusail
    26.11
    20:00
    Argentyna
    Meksyk
    2
    0
  • Grupa EStadion Ahmed bin Ali
    27.11
    11:00
    Japonia
    Kostaryka
    0
    1
  • Grupa FStadion Al Thumama 
    27.11
    14:00
    Belgia
    Maroko
    0
    2
  • Grupa FStadion Chalifa
    27.11
    17:00
    Chorwacja
    Kanada
    4
    1
  • Grupa EStadion Al Bayt
    27.11
    20:00
    Hiszpania
    Niemcy
    1
    1
  • Grupa GStadion Al Janoub
    28.11
    11:00
    Kamerun
    Serbia
  • Grupa HStadion Education City
    28.11
    14:00
    Korea Południowa
    Ghana
  • Grupa G974
    28.11
    17:00
    Brazylia
    Szwajcaria
  • Grupa HStadion Lusail
    28.11
    20:00
    Portugalia
    Urugwaj
  • Grupa AStadion Chalifa
    29.11
    16:00
    Ekwador
    Senegal
  • Grupa AStadion Al Bayt
    29.11
    16:00
    Holandia
    Katar
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    29.11
    20:00
    Walia
    Anglia
  • Grupa BStadion Al Thumama 
    29.11
    20:00
    Iran
    USA
  • Grupa DStadion Al Janoub
    30.11
    16:00
    Australia
    Dania
  • Grupa DStadion Education City
    30.11
    16:00
    Tunezja
    Francja
  • Grupa C974
    30.11
    20:00
    Polska
    Argentyna
  • Grupa CStadion Lusail
    30.11
    20:00
    Arabia Saudyjska
    Meksyk
  • Grupa FStadion Al Thumama 
    01.12
    16:00
    Kanada
    Maroko
  • Grupa FStadion Ahmed bin Ali
    01.12
    16:00
    Chorwacja
    Belgia
  • Grupa EStadion Chalifa
    01.12
    20:00
    Japonia
    Hiszpania
  • Grupa EStadion Al Bayt
    01.12
    20:00
    Kostaryka
    Niemcy
  • Grupa HStadion Al Janoub
    02.12
    16:00
    Ghana
    Urugwaj
  • Grupa HStadion Education City
    02.12
    16:00
    Korea Południowa
    Portugalia
  • Grupa GStadion Lusail
    02.12
    20:00
    Kamerun
    Brazylia
  • Grupa G974
    02.12
    20:00
    Serbia
    Szwajcaria
Aktualności
0
Aby wziąć udział w dyskusji,
zaloguj się lub zarejestruj się
loader
Czaty
Заголовок открываемого материала