Skorzystaj z linku z wysłanego e-mailem na adres
Warszawa - Sputnik Polska
Polska
Najnowsze wiadomości i najważniejsze wydarzenia z Polski. Czytaj aktualne informacje i komentarze o polskiej polityce i gospodarce. Prezentujemy najciekawsze fakty i świeże newsy z kraju.

Czerczesow po spotkaniu Polska-Rosja: Siły polskiej reprezentacji nie da się ocenić po tym meczu

© Sputnik . Alexey Danichev / Idź do banku zdjęćGłówny trener reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow
Główny trener reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow - Sputnik Polska, 1920, 02.06.2021
Subskrybuj nas na
Trener reprezentacji Rosji w piłce nożnej Stanisław Czerczesow, komentując wczorajsze spotkanie Polska-Rosja, stwierdził, że „siły polskiej reprezentacji nie da się ocenić po tym meczu, bo nie wzięło w nim udziału kilku zawodników”.
Wczoraj we Wrocławiu odbyło się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Rosją na wrocławskim stadionie. Jak wskazują komentatorzy, mecz był wyrównany. Mecz między biało-czerwonymi a rosyjską sborną zakończył się wynikiem 1:1. Polacy zaczęli bardzo dobrze, bo już w 4 minucie spotkania Jakub Świerczok oddał celny strzał do bramki przeciwnika, pokonując bramkarza Antona Szunina. Na wyrównanie nie trzeba było długi czekać, bo w 20 minucie meczu Aleksandr Gołowin precyzyjnie dośrodkował do Wiaczesława Karawajewa, który z bliska pokonał Łukasza Fabiańskiego.
Polscy kibice - Sputnik Polska, 1920, 01.06.2021
Polska
Polacy zremisowali z Rosją we Wrocławiu
Nie widziałem przepuszczonego gola, bo w tym momencie się odwróciłem. Potem obejrzę i ocenię. Czuję się dobrze w Polsce, kibice mnie przywitali. Polska? To niewłaściwe, abym ją oceniał. Nie znamy ich wymagań i planów. To zawsze była zgrana drużyna. Siły polskiej reprezentacji nie da się ocenić po tym meczu, bo nie wzięło w nim udziału kilku zawodników - powiedział Czerczesow.
Najważniejsze, że nikt nie doznał kontuzji. Zobaczymy, czy jutro coś nie wyjdzie. Dziś brak kontuzji to dla mnie najważniejsze. Zagraliśmy 90 minut w dobrym tempie. Oczywiście na Euro tempo będzie szybsze - powiedział trener reprezentacji Rosji.