Skorzystaj z linku z wysłanego e-mailem na adres
Odbicie w soczewce logo hostingu wideo YouTube - Sputnik Polska
Wideo
Duże i małe wydarzenia w oku kamery Sputnika.

„Bez Lewandowskiego nie widzę przyszłości”: Emocje kibiców po meczu Polska-Rosja

Subskrybuj nas na
Wczoraj we Wrocławiu odbyło się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Rosją na wrocławskim stadionie. Jak wskazują komentatorzy, mecz był wyrównany. Mecz między biało-czerwonymi a rosyjską sborną zakończył się wynikiem 1:1.
Trener reprezentacji Rosji w piłce nożnej Stanisław Czerczesow, komentując wczorajsze spotkanie Polska-Rosja, stwierdził, że „siły polskiej reprezentacji nie da się ocenić po tym meczu, bo nie wzięło w nim udziału kilku zawodników”.
Polacy zaczęli bardzo dobrze, bo już w 4 minucie spotkania Jakub Świerczok oddał celny strzał do bramki przeciwnika, pokonując bramkarza Antona Szunina. Na wyrównanie nie trzeba było długi czekać, bo w 20 minucie meczu Aleksandr Gołowin precyzyjnie dośrodkował do Wiaczesława Karawajewa, który z bliska pokonał Łukasza Fabiańskiego.
„Zagraliśmy 90 minut w dobrym tempie. Oczywiście na Euro tempo będzie szybsze” - powiedział trener reprezentacji Rosji.