Skorzystaj z linku z wysłanego e-mailem na adres
Odbicie w soczewce logo hostingu wideo YouTube - Sputnik Polska, 1920
Wideo
Duże i małe wydarzenia w oku kamery Sputnika.

Kibice szaleją na Stadionie Narodowym po remisie reprezentacji Polski z Hiszpanią

Subskrybuj nas na
Około 20 tysięcy osób zgromadziło się wczoraj w narodowej strefie kibica na Stadionie Narodowym. Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z drużyną Hiszpanii w drugiej kolejce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
Pierwszy gol padł już w 25. minucie meczu. Najpierw arbiter stwierdził, że hiszpański zawodnik znalazł się na spalonym, ale po weryfikacji zmienił zdanie i uznał bramkę na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Hiszpanów 1:0.
Na odpowiedź Biało-Czerwonych trzeba było poczekać do 54. minuty. Kapitan drużyny Robert Lewandowski nie zawiódł i zdobył gola dla Polski. W 57. minucie polscy kibice przeżyli chwile grozy, ponieważ sędzia podyktował rzut karny dla Hiszpanów, ale na szczęście Gerard Moreno zmarnował szansę i trafił w słupek.