Aktualne wiadomości ze świata. Poznaj najnowsze informacje o wydarzeniach międzynarodowych. Znajdziesz u nas aktualności dnia, ciekawe fakty, newsy, relacje na żywo.

NA ŻYWO: włoscy piłkarze wracają do kraju z pucharem EURO 2020 - wideo

© REUTERS / Yara NardiИтальянская болельщица во время просмотра финала Евро-2020
Итальянская болельщица во время просмотра финала Евро-2020 - Sputnik Polska, 1920, 12.07.2021
Subskrybuj nas na
Reprezentacja Włoch w piłce nożnej wraca do kraju po wygranej w EURO 2020. Na piłkarzy czekają w Rzymie wniebowzięci kibice.
Reprezentacja Włoch w piłce nożnej pokonała piłkarzy reprezentacji Anglii w finałowym meczu EURO 2020. Po 120 minutach gry na Wembley był remis 1:1. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.
Regulaminowy czas gry zakończył się remisem 1:1, więc konieczne było rozegranie dogrywki, jednak przez kolejne 30 minut wynik nie uległ zmianie. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich 3:2 triumfowali Włosi. To drugi tytuł mistrzów Europy w historii reprezentacji Włoch.