Foto
Najważniejsze i najciekawsze zdjęcia w galerii zdjęć Sputnika.

Reprezentacja Włoch mistrzem Europy w piłce nożnej

Subskrybuj nas na
Reprezentacja Włoch w piłce nożnej pokonała piłkarzy reprezentacji Anglii w finałowym meczu EURO 2020. Po 120 minutach gry na Wembley był remis 1:1. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.
Regulaminowy czas gry zakończył się remisem 1:1, więc konieczne było rozegranie dogrywki, jednak przez kolejne 30 minut wynik nie uległ zmianie. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich 3:2 triumfowali Włosi. To drugi tytuł mistrzów Europy w historii reprezentacji Włoch.
© AP Photo / Michael Regan

Reprezentacja Włoch świętuje zwycięstwo w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej Euro 2020. - Sputnik Polska
1/15

© AP Photo / Carl Recine

Trener reprezentacji Włoch Roberto Mancini.

Trener reprezentacji Włoch Roberto Mancini. - Sputnik Polska
2/15

© AP Photo / Alessandra Tarantino

Kibice reprezentacji Włoch dopingują swoich piłkarzy.