Mecz eliminacji Mistrzostw Europy Polska-Izrael

Polska
Krótki link
13340
Subskrybuj nas na

Polska reprezentacja w piłkę nożną pokonała drużynę Izraela 4:0 w meczu eliminacyjnym Mistrzostw Europy. Dzięki temu Polacy zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie.

Podopieczni Jerzego Brzęczka nie zawiedli kibiców i na PGE Stadionie Narodowym pewnie pokonali Izraelczyków. To już czwarte zwycięstwo Biało-Czerwonych która została liderem grupy G z kompletem 12 pkt. Tuż za Polakami jest Izrael z 7 pkt i dalej Austria z 6 pkt na swoim koncie.

Styl gry Polaków nie wprawił kibiców w osłupienie i pozostawiał wiele do życzenia, ale każda bramka sprawiała ogromną radość. Jako pierwszy w 35. minucie bramkarza przeciwników pokonał Krzysztof Piątek, w 56. minucie drugą bramkę strzelił Robert Lewandowski, a 3 minuty później Kamil Grosicki podbił wynik do 3:0 dla Polski. Na deser w 84 minucie wynik do 4:0 podwyższył Damian Kądzior.

Sami piłkarze byli zadowoleni z występu i dali upust swoim emocjom w szatni:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Od kuchni 🇵🇱🇵🇱🇵🇱📣📣 ⚽️⚽️⚽️⚽️‼️‼️‼️‼️

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Wcześniej, 7 czerwca Polacy w słabym stylu pokonali reprezentację Macedonii Północnej. Jedynego gola strzelił wtedy Krzysztof Piątek.

Piłka nożna jako chęć życia: gość specjalny odwiedził mecz „Spartaka”