Polska
Krótki link
0 220
Subskrybuj nas na

Trener reprezentacji Rosji w piłce nożnej Stanisław Czerczesow, komentując wczorajsze spotkanie Polska-Rosja, stwierdził, że „siły polskiej reprezentacji nie da się ocenić po tym meczu, bo nie wzięło w nim udziału kilku zawodników”.

Wczoraj we Wrocławiu odbyło się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Rosją na wrocławskim stadionie. Jak wskazują komentatorzy, mecz był wyrównany. Mecz między biało-czerwonymi a rosyjską sborną zakończył się wynikiem 1:1. Polacy zaczęli bardzo dobrze, bo już w 4 minucie spotkania Jakub Świerczok oddał celny strzał do bramki przeciwnika, pokonując bramkarza Antona Szunina. Na wyrównanie nie trzeba było długi czekać, bo w 20 minucie meczu Aleksandr Gołowin precyzyjnie dośrodkował do Wiaczesława Karawajewa, który z bliska pokonał Łukasza Fabiańskiego.

Polscy kibice
© Sputnik . Władimir Pesnya
Dzieląc się swoimi wrażeniami po meczu, trener reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow przyznał, że nie widział bramki, strzelonej Rosjanom przez Polaków i będzie musiał obejrzeć nagranie meczu, aby ocenić grę swoich zawodników.

Nie widziałem przepuszczonego gola, bo w tym momencie się odwróciłem. Potem obejrzę i ocenię. Czuję się dobrze w Polsce, kibice mnie przywitali. Polska? To niewłaściwe, abym ją oceniał. Nie znamy ich wymagań i planów. To zawsze była zgrana drużyna. Siły polskiej reprezentacji nie da się ocenić po tym meczu, bo nie wzięło w nim udziału kilku zawodników - powiedział Czerczesow.

Najważniejsze, że nikt nie doznał kontuzji. Zobaczymy, czy jutro coś nie wyjdzie. Dziś brak kontuzji to dla mnie najważniejsze. Zagraliśmy 90 minut w dobrym tempie. Oczywiście na Euro tempo będzie szybsze - powiedział trener reprezentacji Rosji.