Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze

Grupa A
  • Grupa AStadion Al Bayt
    20.11
    17:00
    Katar
    Ekwador
    0
    2
  • Grupa AStadion Al Thumama 
    21.11
    17:00
    Senegal
    Holandia
    0
    2
  • Grupa AStadion Al Thumama 
    25.11
    14:00
    Katar
    Senegal
    1
    3
  • Grupa AStadion Chalifa
    25.11
    17:00
    Holandia
    Ekwador
    1
    1
  • Grupa AStadion Al Bayt
    29.11
    16:00
    Holandia
    Katar
    2
    0
  • Grupa AStadion Chalifa
    29.11
    16:00
    Ekwador
    Senegal
    1
    2
  • Grupa B
  • Grupa BStadion Chalifa
    21.11
    14:00
    Anglia
    Iran
    6
    2
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    21.11
    20:00
    USA
    Walia
    1
    1
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    25.11
    11:00
    Walia
    Iran
    0
    2
  • Grupa BStadion Al Bayt
    25.11
    20:00
    Anglia
    USA
    0
    0
  • Grupa BStadion Al Thumama 
    29.11
    20:00
    Iran
    USA
    0
    1
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    29.11
    20:00
    Walia
    Anglia
    0
    3
  • Grupa C
  • Grupa CStadion Lusail
    22.11
    11:00
    Argentyna
    Arabia Saudyjska
    1
    2
  • Grupa C974
    22.11
    17:00
    Meksyk
    Polska
    0
    0
  • Grupa CStadion Education City
    26.11
    14:00
    Polska
    Arabia Saudyjska
    2
    0
  • Grupa CStadion Lusail
    26.11
    20:00
    Argentyna
    Meksyk
    2
    0
  • Grupa C974
    30.11
    20:00
    Polska
    Argentyna
    0
    2
  • Grupa CStadion Lusail
    30.11
    20:00
    Arabia Saudyjska
    Meksyk
    1
    2
  • Grupa D
  • Grupa DStadion Education City
    22.11
    14:00
    Dania
    Tunezja
    0
    0
  • Grupa DStadion Al Janoub
    22.11
    20:00
    Francja
    Australia
    4
    1
  • Grupa DStadion Al Janoub
    26.11
    11:00
    Tunezja
    Australia
    0
    1
  • Grupa D974
    26.11
    17:00
    Francja
    Dania
    2
    1
  • Grupa DStadion Al Janoub
    30.11
    16:00
    Australia
    Dania
    1
    0
  • Grupa DStadion Education City
    30.11
    16:00
    Tunezja
    Francja
    1
    0
  • Grupa E
  • Grupa EStadion Chalifa
    23.11
    14:00
    Niemcy
    Japonia
    1
    2
  • Grupa EStadion Al Thumama 
    23.11
    17:00
    Hiszpania
    Kostaryka
    7
    0
  • Grupa EStadion Ahmed bin Ali
    27.11
    11:00
    Japonia
    Kostaryka
    0
    1
  • Grupa EStadion Al Bayt
    27.11
    20:00
    Hiszpania
    Niemcy
    1
    1
  • Grupa EStadion Al Bayt
    01.12
    20:00
    Kostaryka
    Niemcy
    2
    4
  • Grupa EStadion Chalifa
    01.12
    20:00
    Japonia
    Hiszpania
    2
    1
  • Grupa F
  • Grupa FStadion Al Bayt
    23.11
    11:00
    Maroko
    Chorwacja
    0
    0
  • Grupa FStadion Ahmed bin Ali
    23.11
    20:00
    Belgia
    Kanada
    1
    0
  • Grupa FStadion Al Thumama 
    27.11
    14:00
    Belgia
    Maroko
    0
    2
  • Grupa FStadion Chalifa
    27.11
    17:00
    Chorwacja
    Kanada
    4
    1
  • Grupa FStadion Ahmed bin Ali
    01.12
    16:00
    Chorwacja
    Belgia
    0
    0
  • Grupa FStadion Al Thumama 
    01.12
    16:00
    Kanada
    Maroko
    1
    2
  • Grupa G
  • Grupa GStadion Al Janoub
    24.11
    11:00
    Szwajcaria
    Kamerun
    1
    0
  • Grupa GStadion Lusail
    24.11
    20:00
    Brazylia
    Serbia
    2
    0
  • Grupa GStadion Al Janoub
    28.11
    11:00
    Kamerun
    Serbia
    3
    3
  • Grupa G974
    28.11
    17:00
    Brazylia
    Szwajcaria
    1
    0
  • Grupa GStadion Lusail
    02.12
    20:00
    Kamerun
    Brazylia
    1
    0
  • Grupa G974
    02.12
    20:00
    Serbia
    Szwajcaria
    2
    3
  • Grupa H
  • Grupa HStadion Education City
    24.11
    14:00
    Urugwaj
    Korea Południowa
    0
    0
  • Grupa H974
    24.11
    17:00
    Portugalia
    Ghana
    3
    2
  • Grupa HStadion Education City
    28.11
    14:00
    Korea Południowa
    Ghana
    2
    3
  • Grupa HStadion Lusail
    28.11
    20:00
    Portugalia
    Urugwaj
    2
    0
  • Grupa HStadion Education City
    02.12
    16:00
    Korea Południowa
    Portugalia
    2
    1
  • Grupa HStadion Al Janoub
    02.12
    16:00
    Ghana
    Urugwaj
    0
    2
  • 1/8 finału
  • 1/8 finałuStadion Chalifa
    03.12
    16:00
    Holandia
    USA
    3
    1
  • 1/8 finałuStadion Ahmed bin Ali
    03.12
    20:00
    Argentyna
    Australia
    2
    1
  • 1/8 finałuStadion Al Thumama 
    04.12
    16:00
    Francja
    Polska
    3
    1
  • 1/8 finałuStadion Al Bayt
    04.12
    20:00
    Anglia
    Senegal
    3
    0
  • 1/8 finałuStadion Al Janoub
    05.12
    16:00
    Japonia
    Chorwacja
    1
    2
  • 1/8 finału974
    05.12
    20:00
    Brazylia
    Korea Południowa
    4
    1
  • 1/8 finałuStadion Education City
    06.12
    16:00
    Maroko
    Hiszpania
    1
    0
  • 1/8 finałuStadion Lusail
    06.12
    20:00
    Portugalia
    Szwajcaria
    6
    1
  • Ćwierćfinał
  • ĆwierćfinałStadion Education City
    09.12
    16:00
    Chorwacja
    Brazylia
  • ĆwierćfinałStadion Lusail
    09.12
    20:00
    Holandia
    Argentyna
  • ĆwierćfinałStadion Al Thumama 
    10.12
    16:00
    Maroko
    Portugalia
  • ĆwierćfinałStadion Al Bayt
    10.12
    20:00
    Anglia
    Francja
  • Półfinał
  • PółfinałStadion Lusail
    13.12
    20:00
    Netherlands/Argentina
    Croatia/Brazil
  • PółfinałStadion Al Bayt
    14.12
    20:00
    England/France
    Morocco/Portugal
  • Mecz o trzecie miejsce
  • Mecz o trzecie miejsceStadion Chalifa
    17.12
    16:00
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • Finał
  • FinałStadion Lusail
    18.12
    16:00
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • Aktualności
    0
    Aby wziąć udział w dyskusji,
    zaloguj się lub zarejestruj się
    loader
    Czaty
    Заголовок открываемого материала