Kibice świętują zwycięstwo Rosji nad reprezentacją Hiszpanii

„Jeśli Rosja wygra z Hiszpanią, to wytatuuję sobie twarz"

© Sputnik . Ilya Pitalev
    Świat
    Krótki link
    0 52

Rosyjski raper T-killah wytatuował twarz po zwycięstwie rosyjskiej reprezentacji nad Hiszpanią.

Raper T-killah (Aleksander Tarasow) umieścił na Instagramie wideo przedstawiające robienie mu na twarzy tatuażu „Rosja Igor" po zwycięstwie rosyjskiej reprezentacji w meczu 1/8 finału mistrzostw świata w piłce nożnej nad Hiszpanią.

Wcześniej muzyk napisał na swojej stronie, że wytatuuje sobie twarz, jeśli drużyna Stanisława Czerczesowa awansuje do ćwierćfinału Mundialu. Użytkownicy Instagramu zaczęli aktywnie dyskutować w komentarzach na temat tatuażu rapera. Niektórzy z użytkowników przypuścili, że jest tymczasowy i niebawem zobaczymy muzyka bez niego. Inni z kolei pochwalili T-killaha za dotrzymanie słowa.

🇷🇺🤘🏼

Post udostępniony przez T-killah (@t_killah) Lip 1, 2018 o 12:08 PDT

Rosyjska i hiszpańska reprezentacje spotkały się w niedzielę na moskiewskim stadionie „Łużniki", mecz zakończył się po regulaminowym i doliczonym czasie z wynikiem 1:1. W 11. minucie obrońca rosyjskiej reprezentacji Siergiej Ignaszewicz strzelił bramkę samobójczą a w 41. minucie Artiom Dziuba wyrównał wynik z rzutu karnego. W doliczonym czasie reprezentacjom nie udało się wyłonić silniejszego, a w serii rzutów karnych dokładniejsi byli rosyjscy piłkarze — 4:3. W ćwierćfinale Rosjanie będą rywalizować z chorwacką reprezentacją, która wygrała z Duńczykami w Niżnym Nowogrodzie.

Chorwacja o meczu z Rosją: „To będzie oszałamiające widowisko”