Trener „Lokomotiwu”: Nie można nie podziwiać Krychowiaka

Świat
Krótki link
1141
Subskrybuj nas na

Grzegorz Krychowiak wiele zrobił dla zwycięstwa „Lokomotiwu” nad „Tambowem” w meczu 17-ej tury Priemjer-Ligi. Nie sposób nie podziwiać jego gry – powiedział główny trener moskiewskiego klubu Jurij Semin.

Krychowiak znowu na fali, „Lokomotiw” pokonał „Tambow” w piątkowym spotkaniu wynikiem 3:2, a piłkarz wpisał się na listę strzelców i zdobył dwie bramki.

„Mecz był bardzo trudny. Musieliśmy zachować koncentrację przez całe 90 minut. Popełnialiśmy proste błędy, które doprowadziły do dwóch bramek. Gra nie była zła, ale nasze błędy wniosły w nią intrygę. Dobrze, że znaleźliśmy w sobie silną wolę i moment na zdobycie trzeciego gola. Nie można nie podziwiać Krychowiaka. Zaledwie kilka dni temu grał w reprezentacji Polski, ale wrócił do klubu w doskonałej formie. Grzegorz wiele zrobił dla dzisiejszego zwycięstwa” – podkreślił Semin, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Trener powiedział również, że napastnik „Lokomotiwu” Fedor Smołow nie zagrał w piątkowym spotkaniu z powodu minimalnych kontuzji.

Krychowiak o meczu: Było ostro

Piłkarze „Lokomotiwu” odnieśli ważne zwycięstwo nad „Tambowem”, ale w drugiej połowie zagrali źle, dlatego w meczu Ligii Mistrzów z niemieckim „Bayerem” musimy grać znacznie lepiej – powiedział Grzegorz Krychowiak, który w rosyjskim klubie „Lokomotiw Moskwa” występuje na pozycji pomocnika.

Spotkanie rosyjskiej Priemjer-Ligi między klubami „Tambow” i „Lokomotiw” odbyło się w piątek w Sarańsku i zakończyło się wynikiem 2:3. Tym samym moskiewski klub przerwał serię przegranych meczów. Co na temat meczu sądzi sam Krychowiak?

„Bardzo ostra gra. Ważne było, aby wygrać, bo nasza przegrana seria składała się z pięciu meczów. Pięć spotkań to dużo. Przed tą rundą mieliśmy pięć punktów straty do „Zenitu”. W drugiej połowie graliśmy słabo. Za trzy dni zagramy mecz z „Bayerem”. Jeśli chcemy wygrać, musimy grać o wiele lepiej ” – ocenił piłkarz.

Spotkanie etapu grupowego Ligii Mistrzów między „Lokomotiwem” a „Bayerem” odbędzie się w Moskwie 26 listopada.