Mecze i wyniki

Wszystkie mecze rozpoczynają się według czasu lokalnego. Kaliningrad = UTC +2, Samara = UTC +4, Jekaterynburg = UTC +5, Moskwa i pozostałe miasta = UTC +3
Grupa A
Rosja
Arabia Saudyjska
Egipt
Urugwaj
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa A
Moskwa *
Rosja
14/06 18:00
Arabia Saudyjska
14/06 18:00
Grupa A
Jekaterynburg
Egipt
15/06 17:00
Urugwaj
15/06 17:00
Grupa A
Petersburg
Rosja
19/06 21:00
Egipt
19/06 21:00
Grupa A
Rostów nad Donem
Urugwaj
20/06 18:00
Arabia Saudyjska
20/06 18:00
Grupa A
Wołgograd
Arabia Saudyjska
25/06 17:00
Egipt
25/06 17:00
Grupa A
Samara
Urugwaj
25/06 18:00
Rosja
25/06 18:00
Grupa B
Maroko
Iran
Portugalia
Hiszpania
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa B
Petersburg
Maroko
15/06 18:00
Iran
15/06 18:00
Grupa B
Soczi
Portugalia
15/06 21:00
Hiszpania
15/06 21:00
Grupa B
Moskwa *
Portugalia
20/06 15:00
Maroko
20/06 15:00
Grupa B
Kazań
Iran
20/06 21:00
Hiszpania
20/06 21:00
Grupa B
Kaliningrad
Hiszpania
25/06 20:00
Maroko
25/06 20:00
Grupa B
Sarańsk
Iran
25/06 21:00
Portugalia
25/06 21:00
Grupa C
Francja
Australia
Peru
Dania
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa C
Kazań
Francja
16/06 13:00
Australia
16/06 13:00
Grupa C
Sarańsk
Peru
16/06 19:00
Dania
16/06 19:00
Grupa C
Samara
Dania
21/06 16:00
Australia
21/06 16:00
Grupa C
Jekaterynburg
Francja
21/06 20:00
Peru
21/06 20:00
Grupa C
Moskwa *
Dania
26/06 17:00
Francja
26/06 17:00
Grupa C
Soczi
Australia
26/06 17:00
Peru
26/06 17:00
Grupa D
Argentyna
Islandia
Chorwacja
Nigeria
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa D
Moskwa **
Argentyna
16/06 16:00
Islandia
16/06 16:00
Grupa D
Kaliningrad
Chorwacja
16/06 21:00
Nigeria
16/06 21:00
Grupa D
Niżny Nowogród
Argentyna
21/06 21:00
Chorwacja
21/06 21:00
Grupa D
Wołgograd
Nigeria
22/06 18:00
Islandia
22/06 18:00
Grupa D
Rostów nad Donem
Islandia
26/06 21:00
Chorwacja
26/06 21:00
Grupa D
Petersburg
Nigeria
26/06 21:00
Argentyna
26/06 21:00
Grupa E
Kostaryka
Serbia
Brazylia
Szwajcaria
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa E
Samara
Kostaryka
17/06 16:00
Serbia
17/06 16:00
Grupa E
Rostów nad Donem
Brazylia
17/06 21:00
Szwajcaria
17/06 21:00
Grupa E
Petersburg
Brazylia
22/06 15:00
Kostaryka
22/06 15:00
Grupa E
Kaliningrad
Serbia
22/06 20:00
Szwajcaria
22/06 20:00
Grupa E
Moskwa **
Serbia
27/06 21:00
Brazylia
27/06 21:00
Grupa E
Niżny Nowogród
Szwajcaria
27/06 21:00
Kostaryka
27/06 21:00
Grupa F
Niemcy
Meksyk
Szwecja
Korea Południowa
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa F
Moskwa *
Niemcy
17/06 18:00
Meksyk
17/06 18:00
Grupa F
Niżny Nowogród
Szwecja
18/06 15:00
Korea Południowa
18/06 15:00
Grupa F
Rostów nad Donem
Korea Południowa
23/06 18:00
Meksyk
23/06 18:00
Grupa F
Soczi
Niemcy
23/06 21:00
Szwecja
23/06 21:00
Grupa F
Jekaterynburg
Meksyk
27/06 19:00
Szwecja
27/06 19:00
Grupa F
Kazań
Korea Południowa
27/06 17:00
Niemcy
27/06 17:00
Grupa G
Belgia
Panama
Tunezja
Anglia
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa G
Soczi
Belgia
18/06 18:00
Panama
18/06 18:00
Grupa G
Wołgograd
Tunezja
18/06 21:00
Anglia
18/06 21:00
Grupa G
Moskwa **
Belgia
23/06 15:00
Tunezja
23/06 15:00
Grupa G
Niżny Nowogród
Anglia
24/06 15:00
Panama
24/06 15:00
Grupa G
Sarańsk
Panama
28/06 21:00
Tunezja
28/06 21:00
Grupa G
Kaliningrad
Anglia
28/06 20:00
Belgia
28/06 20:00
Grupa H
Kolumbia
Japonia
Polska
Senegal
RozgrywkiWygraneRemisyPrzegraneZdobyte bramkiStracone bramkiRóżnica bramekPunkty
Grupa H
Sarańsk
Kolumbia
19/06 15:00
Japonia
19/06 15:00
Grupa H
Moskwa **
Polska
19/06 18:00
Senegal
19/06 18:00
Grupa H
Jekaterynburg
Japonia
24/06 20:00
Senegal
24/06 20:00
Grupa H
Kazań
Polska
24/06 21:00
Kolumbia
24/06 21:00
Grupa H
Wołgograd
Japonia
28/06 17:00
Polska
28/06 17:00
Grupa H
Samara
Senegal
28/06 18:00
Kolumbia
28/06 18:00
  • *Stadion "Łużniki"
  • **Stadion "Spartak"
1/8 finałuĆwierćfinałPółfinałFinał
30 Czerwiec 21:00, Soczi
1A
2B
30 Czerwiec 17:00, Kazań
1C
2D
6 Lipiec 17:00, Niżny Nowogród
2 Lipiec 18:00, Samara
1E
2F
10 Lipiec 21:00, Petersburg
6 Lipiec 21:00, Kazań
2 Lipiec 21:00, Rostów nad Donem
1G
2H
15 Lipiec 18:00, Moskwa *
1 Lipiec 17:00, Moskwa *
1B
2A
7 Lipiec 21:00, Soczi
11 Lipiec 21:00, Moskwa *
1 Lipiec 21:00, Niżny Nowogród
1D
2C
Mecz o trzecie miejsce
3 Lipiec 17:00, Petersburg
1F
2E
7 Lipiec 18:00, Samara
14 Lipiec 17:00, Petersburg
3 Lipiec 21:00, Moskwa **
1H
2G
  • *Stadion "Łużniki"
  • **Stadion "Spartak"