Rybus o meczu Polska-Kolumbia: „Coś się zepsuło”

© Sputnik . Aleksandr Kriażew
MŚ 2018: Aktualności
Krótki link
394

Piłkarze reprezentacji Polski przegrali na boisku praktycznie już po 15 minutach meczu Mistrzostw Świata z Kolumbijczykami i wyglądali słabiej niż przeciwnik, powiedział polski pomocnik Maciej Rybus.

Polska kibicka przed meczem Polska-Kolumbia
© Sputnik . Maksim Bogodwid
Polacy przegrali z Kolumbijczykami z wynikiem 0:3 i stracili szanse na awans do playoffów turnieju.

„Graliśmy dzisiaj z bardzo dobrym zespołem. Lepszym niż my. Kultura gry w Kolumbii od dawna jest na wysokim poziomie, grają w kombinacyjną piłkę nożną. Graliśmy dobrze przez pierwsze 15 minut, naciskaliśmy, ale potem coś się zepsuło, a nasz przeciwnik ukarał nas” — powiedział dziennikarzom Rybus.

Końcowy mecz na Mistrzostwach Świata Polacy zagrają 28 czerwca w Wołgogradzie z reprezentacją Japonii.

Będziemy przygotowywać się do następnego meczu, chcemy grać o zwycięstwo. Wiemy, że nie możemy już wyjść z grupy, ale musimy grać dla naszych fanów i choć trochę ich pocieszyć. Jest oczywiste, że wszyscy są bardzo zmartwieni, my też. Szkoda, że ​​przegraliśmy dwa mecze — powiedział Rybus.